bird
sun

Galeria 2014/15

ZAJĘCIA OTWARTE "DESZCZOWA POGODA"

KONKURS RECYTATORSKI

W lutym odbył się w przedszkolu konkurs recytatorski dla wszystkich przedszkolaków. Trzy „Delfinki” (Madzia, Julka i Natalka) wygrały go i reprezentowały nasze przedszkole w konkursie Białe Wierszowanie w MDK w Opolu.

PRZYGOTOWUJEMY MARCHEWKOWE PRZYSMAKI

DNI KARIERY

23 X 2014

Dni Kariery w Zespole Szkół im. St. Staszica w Opolu- wszystkie atrakcje bardzo się „Delfinkom” podobały. Wspaniały, ciekawy, wesoły, emocjonujący... dzień!

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

OLIMPIADA PCK

16 VI 2015

Olimpiada PCK „Ruch i witaminki dla chłopczyka i dziewczynki” . Nasze przedszkole reprezentują „Delfinki”: Julka, Natalka, Zosia, Zuzia i Kuba. Świetna drużyna dzięki swej wiedzy, umiejętnościom i sprawności wywalczyła nagrodę dla przedszkola i miejsce na podium!

DELFINKI Z WIZYTĄ U KSIĘCIA

11 VI 2015 byliśmy z wizytą u opolskiego księcia w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu. Była niezwykła lekcja historii, zwiedzanie muzeum i zabawy klockowe oraz plastyczne.

http://muzeum.opole.pl/z-wizyta-u-ksiecia-opolskiego-cykl-edukacyjny-dla-przedszkolnych-grup-zorganizowanych-9-19-czerwca-2015-prow-dzial-edukacji-muzealnej-fot-mso Zdjęcia w foto galerii muzeum

SPOTKANIE Z PISARZEM

10 VI 2015

Spotkanie w bibliotece z muzykiem i pisarzem Tomaszem Szwedem. „Delfinki” mogły poznać autora cyklu o Klinice Małych Zwierząt w Leśnej Górce, pobawić się z nim, pośpiewać. Pożartować i zadać pytania dotyczące swoich ulubionych bohaterów książek pana Tomasza. Było super!

P.S. Rodzice nam zaufali- dali nam pieniążki, byśmy sobie kupili którąś z książek i mogli poprosić autora o pamiątkowy wpis.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA

W Dzień Dziecka odbyła się w MBP Filii 17 w Opolu uroczystość pasowania „Delfinków” na czytelnika. Złożyliśmy ślubowanie, że będziemy często sięgać po książki, czytać je i szanować.

XI SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

29 V 2015

„Delfinki” reprezentowały nasze przedszkole podczas XI Spartakiady przedszkolaków. Walczyliśmy sportowo, bawiliśmy się świetnie, wszyscy dostaliśmy piękne medale!

 

 

DELFINKI UDZIELAJĄ PIERWSZEJ POMOCY

27 V 2015

Studentki Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu prowadzą kurs pierwszej pomocy. „Delfinki” uczą się opatrywać rany, wzywać pomocy i udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia zorganizowano z inicjatywy mamy Wojtka Łuczaka.- Dziękujemy!

 

FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU

Na początku maja odbył się II Przedszkolny Festiwal Piosenki o Zdrowiu. Jury wybrało troje dzieci z „Delfinków” Madzię, Julkę i Jakuba, by reprezentowali nasze przedszkole podczas Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w MDK w Opolu.

Zdjęcia laureatów na stronie MDK; http://mdk.opole.pl/aktualnosci/festiwal-piosenki-przedszkolnej-2015-wyniki/

WOJSKO

26 III 2015

„Delfinki” poszły do wojska...- dzień otwarty w X Opolskiej Brygadzie Logistycznej. Zaproszenie dostaliśmy od taty Laury Gajdy. –Dziękujemy!

PARADA PRZEDSZKOLAKÓW

9 IV 2015

Miejska Biblioteka Publiczna Filia 17 w Opolu- Wiosenna Parada Przedszkolaków. „Delfinki” reprezentowały nasze przedszkole podczas tego spotkania przedszkolaków z kilku pobliskich przedszkoli.

FESTYN RODZINNY

3 X 2014

„Delfinki” organizują pierwszy w tym roku szkolnym Przedszkolny Rodzinny Festyn Zdrowotny dla wszystkich przedszkolaków i ich rodziców. Zabawy sportowe, zdrowe przekąski warzywno-owocowe i niespodzianki.