Aktualności 2020/21

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

spis

Od dnia 1 kwietnia br. trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021, który realizowany jest co 10 lat. Spis jest obowiązkowy i wszystkie osoby zamieszkałe w kraju są zobowiązane do samodzielnego spisania się poprzez aplikację na stronie spis.gov.pl. W przypadku trudności można spisać się przez telefon dzwoniąc pod numer 22 279 99 99 lub w urzędzie miasta przy wsparciu pracownika merytorycznego (bliższe informacje, w tym lokalizacja punktów samospisu na stronie https://bip.um.opole.pl/?id=46253 ). W oparciu o wyniki spisu opracowuje się plany rozwojowe i określa potrzeby zdrowotne, edukacyjne, mieszkaniowe oraz dotyczące zabezpieczenia społecznego. Są one także podstawą do określenia dotacji i subwencji oraz podziału środków unijnych. Poprzez udział w spisie mieszkańcy uzyskują realny wpływ na zmiany zachodzące w ich otoczeniu.”

KOMUNIKAT

W dniach 29 marca- 11 kwietnia 2021 r. przedszkole zapewnia opiekę dzieciom na wniosek rodziców, którzy:

Terminy czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkoli publicznych w Opolu na rok szkolny 2021/2022

NABÓR 2021/2022

PRZEDSZKOLE DLA WSZYSTKICH PRZYJAZNE 2