UBEZPIECZENIE NNW DZIECI

Informujemy, że w roku szkolnym 2018/2019 nasza placówka nie pośredniczy pomiędzy rodzicem a firmą ubezpieczeniową w zawieraniu umów ubezpieczenia w zakresie NNW. Poniżej przedstawiamy oferty dwóch firm ubezpieczeniowych. Aby ubezpieczyć dziecko należy wejść na jedną z poniższych stron i postępować zgodnie z zamieszczoną tam instrukcją.

1. Oferta Nord Partner Sp. z o.o., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w jednym z dwóch towarzystw ubezpieczeń tj. Uniqa TU S.A. lub InterRisk TU S.A. Każda z ofert obejmuje 5 wariantów ubezpieczenia, zróżnicowanych pod względem zakresu i wysokości składki. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1 września 2018 r. pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta do 30 października 2018 r. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:

www.ubezpieczenieuczniow.pl - kod dostępu do oferty : B2JT5F

1. Oferta Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A., umożliwia zawarcie ubezpieczenia w InterRisk TU S.A. w jednym z 6 wariantów, bazuje jednak na innych założeniach i schematach. Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się od 1 września 2018 r. pod warunkiem, że umowa zostanie zawarta do dnia 15 października 2018 r. Umowę zawiera się z wykorzystaniem platformy internetowej znajdującej się pod adresem:

www.ubezpieczenia.nau.pl – hasło: tmaj3318

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na wskazanych platformach internetowych

PROCEDURY POSTĘPOWANIA Z DZIECKIEM CHORYM OBOWIĄZUJĄCE W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 4 W OPOLU

"Przedszkolak na Uczelni"

Specjalnie dla najmłodszych, z inicjatywy rodziców i dyrektorów placówek przedszkolnych w roku akademickim 2016/2017 uruchomiony zostanie kolejny MODUŁ Sosnowieckiego Uniwersytetu Dziecięcego - "Przedszkolak na Uczelni". Do programu zapraszamy zorganizowane grupy dzieci w wieku 4-6 lat(szczególnie przedszkola).

UNIWERSYTET DZIECIĘCY - rekrutacja

ANKIETA DLA ABSOLWENTÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA

DLA ABSOLWENTÓW PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 4

W OPOLU

Droga Absolwentko! Drogi Absolwencie!

Zwracamy się do Ciebie z prośbą o wypełnienie ankiety. Nasze Przedszkole gromadzi informacje o dalszych losach swoich absolwentów w czym pomocna jest nam niniejsza ankieta. Jeśli jesteś absolwentem naszego Przedszkola, chodzisz do szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej, studiujesz albo już pracujesz - to wypełnij i wyślij naszą ankietę.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i współpracę.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Przedszkola Publicznego Nr 4 w Opolu.

Ankietę (klik !)po wypełnieniu proszę przesłać na adres: