"Przedszkolak na Uczelni"

Specjalnie dla najmłodszych, z inicjatywy rodziców i dyrektorów placówek przedszkolnych w roku akademickim 2016/2017 uruchomiony zostanie kolejny MODUŁ Sosnowieckiego Uniwersytetu Dziecięcego - "Przedszkolak na Uczelni". Do programu zapraszamy zorganizowane grupy dzieci w wieku 4-6 lat(szczególnie przedszkola).

UNIWERSYTET DZIECIĘCY - rekrutacja

ANKIETA DLA ABSOLWENTÓW NASZEGO PRZEDSZKOLA

DLA ABSOLWENTÓW PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO NR 4

W OPOLU

Droga Absolwentko! Drogi Absolwencie!

Zwracamy się do Ciebie z prośbą o wypełnienie ankiety. Nasze Przedszkole gromadzi informacje o dalszych losach swoich absolwentów w czym pomocna jest nam niniejsza ankieta. Jeśli jesteś absolwentem naszego Przedszkola, chodzisz do szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej, studiujesz albo już pracujesz - to wypełnij i wyślij naszą ankietę.

Z góry serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc i współpracę.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna

Przedszkola Publicznego Nr 4 w Opolu.

Ankietę (klik !)po wypełnieniu proszę przesłać na adres: