Aktualności 2014/15

WIZYTA WĘGRÓW

23 III 2015 z okazji Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej odwiedziła nas w przedszkolu ludowa kapela Szedttevette. „Delfinki” przygotowały zdrowy poczęstunek w kolorach węgierskiej flagi- bardzo smakowało i nam i gościom. Wspaniale bawiliśmy się z maluchami z „Biedronek” przy ludowej muzyce.

BOŻE NARODZENIE

Regularnie odwiedzaliśmy Miejską Bibliotekę Publiczną w Opolu (Filię 3 i 17), więc również byliśmy tam w okresie Bożego Narodzenia na spotkaniu literacko-plastycznym.

ODWIEDZIŁ NAS św. MIKOŁAJ

W grudniu oczywiście odwiedził nas św. Mikołaj z prezentami (bo byliśmy bardzo grzeczni...).

DZIEŃ PATRONKI SZKOŁY PSP15

9 X 2014

„Delfinki” są gośćmi w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 15 w Opolu podczas uroczystości z okazji Dnia Patronki Szkoły. Na zdjęciach również uczniowie- absolwenci naszego przedszkola.

P.S. Królowa Jadwiga ma na głowie koronę wykonaną przez Rysia! Wygrał konkurs.

KONKURS "KORONA KRÓLOWEJ JADWIGI"

Korony królowej Jadwigi- prace na konkurs ogłoszony przez PSP 15 z okazji Dnia Patronki Szkoły i autorzy konkursowych prac: Kamila, Julka, Eliza, Zosia, Jula, Majka, Maja i Rysio.

POŻEGNANIE

26 czerwca 2015 „Delfinki” pożegnały się z przedszkolem- podziękowały całej przedszkolnej rodzinie za opiekę, troskę, pomoc... Na pożegnanie prócz życzeń powodzenia w szkole dostały mnóstwo pamiątek i nagród. A później był przygotowany przez rodziców pożegnalny „Delfinkowy” festyn rodzinny z zabawami ruchowymi i zdrowym owocowo-warzywnym (przepysznym!) poczęstunkiem.

ZABAWY SPORTOWE

Przez cały rok „Delfinki” aktywnie ćwiczyły, także na świeżym powietrzu- ruch to zdrowie!

WYCIECZKA DO GOSPODARSTWA AGROTURYSTYCZNEGO

22 VI 2015

„Delfinki” i „Biedronki” na wycieczce w gospodarstwie agroturystycznym w Przysieczy. Wspaniały dzień mimo kapryśnej pogody- najstarsze i najmłodsze przedszkolaki bawiły się doskonale.

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

KONKURS PLASTYCZNY "WITAMINKI JEMY WIĘC ZDROWI BĘDZIEMY"

FESTIWAL PIOSENKI O ZDROWIU